Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
Powierzchnia cząstek z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym 2 × 2
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 2×2, 4×2 |
Włókno szklane wzmocnione płaskie plastikowe przez proces pultracji Lekka waga Wysoka wytrzymałość na rozciąganie Odporność na zużycie przez warunki pogodowe
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Antypoślizgowy drążek z włókna szklanego FRP Odporność na korozję rurki śliwkowej
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Średnica: | 6 mm, 10 mm, 20 mm itp. |
Wzmocniony FRP, Pultrudowany, dekoracyjny profil T do drzwi ISO 9000
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Okrągła rura z włókna szklanego o grubości 12 mm, odporna na korozję
| niemetalowe: | okrągła rura z włókna szklanego |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty, konfigurowalny |
| Wymiar: | 24x19, 26x21,34x28, konfigurowalny |
Świetnie kolorowe włókna szklane Nieregularne kwadratowe rurki 3.2x3.2 5x5 Frp Pultruded Sekcje
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Pręty z profili pultrudowanych 15 mm z litego FRP
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem stalowym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | żółty |
| Wymiar: | 15mm |
Dźwignia hamulca Pultrusion Pręt z włókna szklanego w polach elektrycznych i izolacyjnych
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Profile wytłaczane z niebieskiego FRP 4,8 mm 0,29 kg / m
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem stalowym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wymiar: | 38x38x4.8mm |
Drabina z włókna szklanego FRP Żółta drabina z włókna szklanego o długości 10 stóp i 6 stóp
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

