Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
Profil pultrudowany FRP pod kątem 45 stopni stosowany w żaluzji FRP
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
System komunikacji Profil Pultrudowany FRP dla Radome 5g
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40x3mm |
Włókno FRP w kształcie kształtu V. Izolacja cieplna i izolacja elektryczna 30 mm z obu stron
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
Niestandardowy kanał FRP z odpornością na każdą pogodę i wyjątkową trwałością, elementy drabiny
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | Zindywidualizowane |
Kąt Y Kształt FRP Pultrudowane profile Zachowanie chemiczne
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Wklęsłe wypukłe profile pultrudowane FRP Szare sekcje od 5 cm do 30 cm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 5 cm do 30 cm lub dostosowane |
Wytłaczanie anty UV 2-calowa okrągła rura z włókna szklanego 30x25mm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Okrągła rura z tworzywa sztucznego wzmocniona włóknem szklanym 16 mm 30 mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Lekki płaskownik z żółtego włókna szklanego 40x6mm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Długość: | 5 cm-30 cm, 10 cm-40 cm itp. |
10x4mm Odporność na zużycie cienkościenne rurki z włókna szklanego Odporność na warunki atmosferyczne
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wymiar: | 10x4mm |

