Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
Prostokątna rura FRP wykonana metodą pultruzji, malowana powierzchniowo odpowiednią farbą, aby spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące gładkości powierzchni i estetyki
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Kolor żółty, możliwość wykonania na zamówienie |
| Wymiar: | 55x25x3mm |
Żaroodporne profile prostokątne FRP wykonane z welonu poliestrowego i żywic nienasyconych zapewniające izolację elektryczną i trwałość
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Kolor szary, możliwość wykonania na zamówienie |
| Wymiar: | 55x25x3mm |
Wszechstronne prostokątne profile rurowe z FRP wykonane z żywic poliestrowo-epoksydowych i fenolowych, zapewniające izolację elektryczną i trwałość
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Różne, według zamówienia |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Różnorodność kolorów, rozmiarów i różnych żywic, zawsze wykonywane na zamówienie.
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Różne, według zamówienia |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Wysokiej wytrzymałości na rozciąganie prostokątna kwadratowa rura z wzmocnionymi grzbietami do trudnych warunków
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Łatwe w montażu prostokątne rurki FRP z wzmocnionymi żebrami w celu oszczędzania czasu
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Uniwersalna prostokąta FRP dla różnych gałęzi przemysłu i środowisk z powierzchnią drewnianą
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Wygląd: | Drewnopodobne |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Lekkie i trwałe rurociągi prostokątne FRP do elektroniki elektrycznej
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Izolacja elektryczna FRP Cross Arm 10KV 275KV Odporność na starzenie Lekka
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
2m szara GRP FRP Pultrudowana rura prostokątna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |

