Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
var forwardingUrl = "/page/bouncy.php?&bpae=GbhGtrsipVx79rtPUfom0%2FjBNQQBC%2FwSuxq%2FOTm4AvzRLIMtQgNIQuAKpfa4iay4ulViuGwQSANEQrsOsPPClmwzlmrWszcbz2ic6D666%2FDTnixbHZBzD7tyemv1EQdsM7QZZ6pSAHPs5l9Qnqx2uj0fhcnokF40l8CxIDzZo9KRaONlaZJeYMU%2F%2FxaZa8K96ITlSVDXlm8NE9Z5KY35gj2OlhOQMlvawb8CE1%2BDmXMkPxNwDIKO8Lfl0A3FqjZQhCYkUqWcyB1HPklbBc5kwBvxzlhAxpI6bqu1mQ7v2NkCiGqCpjqAr3K5ofCGGVn7yXm%2Foi5TKI1cLPqlFsRVwCpMR%2BbgDrAMMofs%2FY1baE4GUl%2BAUea78m%2BXwKCK8ZiWRGHg3uQ%3D&redirectType=js"; var destinationU
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Długość 1600 mm Czerwone pręty FRP Pionowy słup z litego pręta z włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |
Wytrzymałość na rozciąganie 10,5 MPa Niebieskie pręty FRP 1600 mm Okrągły pręt z włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |
IEC60855 IEC61235 Pomarańczowa okrągła rura FRP dla przemysłu drenażowego
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Zielony FRP płaskie pręty włókna szklane wzmocnione arkusze z tworzyw sztucznych izolacji żywicy i tkanki poliestrowej powierzchni
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
FRP irregular tube with the quality of light weight and high tensile strength, made for order of special request
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
10-calowy ognioodporny FRP I Beam niemagnetyczny jako narzędzie do oczyszczania ścieków
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Infrastruktura Pultrusion FRP Sound Barrier Wysoka wytrzymałość Covenient Instalacja
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Wymiar: | 430 mm |
Profil dachowy Frp Pultrusion Wysoka wytrzymałość Covenient Instalacja na drodze
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Wymiar: | 430 mm |
Pultrudowane profile FRP o nieregularnych kształtach, charakteryzujące się lekką konstrukcją, wysoką wytrzymałością i doskonałymi właściwościami antykorozyjnymi
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

