Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
Zielone pultrudowane sekcje FRP I Beam
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Wymiar: | 15x25x5mm |
70mm brązowe plastikowe wytłaczane profile wytłaczane z FRP wodoodporne
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny, niebieski, czerwony, brązowy |
| Wymiar (cm): | 50, 60, 70 |
Wyroby z FRP o nieregularnym profilu kątowym izolacja cieplna i izolacja elektryczna
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
Bezpieczeństwo Drabina z klatką z włókna szklanego FRP o wysokiej wytrzymałości, odporna na korozję
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | Zindywidualizowane |
Profile Vault FRP Proces wytłaczania paneli z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Nieregularny panel z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym FRP Blade Wind Electricity
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Okrągła rura z włókna szklanego FRP o średnicy 14 mm Lekka, wysoka wytrzymałość
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | 19x14mm |
1 cm panel z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym zapobiegający starzeniu
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Wymiar: | 104x12,7x3,2 |
35 cm Wytłaczane belki konstrukcyjne z włókna szklanego Białe FRP I Beam For Buliding
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Brązowa 37mm sportowa okrągła rura FRP z niemetalicznego włókna szklanego
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Black,Brown,White,Red,etc. |
| Dimension: | Ordered by customer |

