Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
2m szara GRP FRP Pultrudowana rura prostokątna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
30cm Odporność na ścieranie FRP C Kanałowa Gładka powierzchnia do transportu
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 60x40x5,89x38x4,7,70x30x5 |
Chodniki Panele kratowe z włókna szklanego FRP 4 × 8 Trwały żółty
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 4×8, 4×2 |
Chodnik formowane z włókna szklanego GRP Panele kratowe 1 × 3 Mesh Anti Slid
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Jasny kolor Industria Fibreglass Channel Beam Wzmocniony 6mm plastikowy kanał U
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
100mm Trwałość Zielona wiązka U z włókna szklanego owinięta poliestrowym welonem
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 20-100 mm |
Antiwear Anti UV FRP U Kanał z włókna szklanego z tworzywa sztucznego 10 mm do budowy
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Lekkie, grube, nieregularne, pultrudowane profile FRP
| Materiał: | Profili FRP z pultrurami |
|---|---|
| Kolor: | Jasny kolor |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Żywica poliestrowa Pultrudowana okrągła rura FRP o jasnej powierzchni antykorozyjnej
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Pultrudowany profil kątowy FRP w kształcie litery L Izolacja cieplna o szerokości 40 mm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |

