Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
Pultrudowane antykorozyjne kanały U z włókna szklanego 1,8 g / cm3 do gęstości 2,0 g / cm3
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowywalne |
| Wymiar: | Dostosowywalne |
5mm Gruba formowana belka z włókna szklanego C Lekka 40mm 60mm 112mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
15mm 4-otworowa okrągła pultrudowana rura z włókna szklanego dla rolnictwa
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Pręty przeciwzużyciowe 24 mm powlekane tworzywem sztucznym FRP Zginany pręt z pultrudowanego włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
30x5mm w kształcie litery C FRP Kanał U Gładka powierzchnia odporna na ścieranie Anti Aging
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasny zółty |
| Wymiar: | 30x5mm |
40x22x5mm Owijanie kanałów FRP U w kształcie litery C z gładkim poliestrowym welonem Niezniszczalny
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 40x22x5mm |
ISO 9000 Pultrudowana odporność na promieniowanie UV 3-calowa powierzchnia rury z włókna szklanego malowana
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Zielona, pusta, pultrudowana rura z włókna szklanego nawijana z włókna szklanego ISO Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 16x12mm |
Proces pultruzji Rury z włókna szklanego GRP o dużej średnicy Pultrudowane o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | white |
| Dimension: | Ordered by customer |
Żółta Pultrudowana rura kwadratowa 4x4 FRP ISO 9000 Odporność na korozję
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

