Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ pultruded fiberglass u channels ] mecz 111 produkty.
Prężnica 89x82mm Grubość ściany 3,5mm Pultrusion FRP Round Tube Red As Facility Of Infrastructures
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Wymiar: | 89x82mm |
Gęstość ściany 2,5 mm Pultrusion FRP Round Tube Light Grey As Facility Of Infrastructures
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiar: | 30x25mm |
36x30 Pultrusion FRP Okrągła Rura Przeciwzużyciowa
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | srebrny, według klienta |
| Wymiar: | 36x30mm ,Zamówione przez klienta |
Proces pultruzji Pręty FRP Wzmocnione o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 8 mm 25 mm
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Pręt FRP o średnicy 16,5 mm Końcówka ścięta pod kątem 30 stopni z jednej strony Do części sportowych
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |
FRP Duża rura 40x36 średnica Gładka powierzchnia grubość ściany 2 mm zewnętrzna włókna szklane Combo Mat Część pocięta + filc poliestrowy dla infrastruktury
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Długość: | 300 mm |
Izolacja elektryczna o wysokiej wytrzymałości FRP Square Tube 2,5 3 cale
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Lekka rura kwadratowa FRP z pultruzji 3 cale o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | 50x50x4mm |
Czarna 38x4 50x5 FRP Kwadratowa rura Odporność na warunki atmosferyczne dla zachowania chemicznego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny, szary, itp. |
| Wymiar: | 38x4 |
Anty UV 76mm Wzmocniona kwadratowa rura FRP o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | brązowy, czarny, czerwony, itp. |
| Wymiar: | 76mm,80mm |

