Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
30x5mm w kształcie litery C FRP Kanał U Gładka powierzchnia odporna na ścieranie Anti Aging
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasny zółty |
| Wymiar: | 30x5mm |
Środek UV Pręt FRP odporny na światło słoneczne na zewnątrz Części konstrukcyjne, takie jak ogrodzenia
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wymiar: | Długość 700mm |
Profile z FRP do infrastruktury i konserwacji chemicznej
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Wymiar: | 50x25x3 mm |
100x2mm Pultruzja Płaska taśma FRP Wysoka odporność na starzenie na rozciąganie
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Trwałe profile pultrudowane FRP Odporne na starzenie sekcje konstrukcyjne GRP z żywicy poliestrowej
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Drabina z włókna szklanego FRP Żółta drabina z włókna szklanego o długości 10 stóp i 6 stóp
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Łatwe w montażu prostokątne rurki FRP z wzmocnionymi żebrami w celu oszczędzania czasu
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Uniwersalna prostokąta FRP dla różnych gałęzi przemysłu i środowisk z powierzchnią drewnianą
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Wygląd: | Drewnopodobne |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Lekkie i trwałe rurociągi prostokątne FRP do elektroniki elektrycznej
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Profile wytłaczane z niebieskiego FRP 4,8 mm 0,29 kg / m
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem stalowym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wymiar: | 38x38x4.8mm |

