Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Wytłaczanie Gładka powierzchnia Grp Przekroje strukturalne Odporne na warunki atmosferyczne
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Pultrudowany profil kątowy FRP w kształcie litery L Izolacja cieplna o szerokości 40 mm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
Profil dachowy Frp Pultrusion Wysoka wytrzymałość Covenient Instalacja na drodze
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Wymiar: | 430 mm |
System komunikacji Profil Pultrudowany FRP dla Radome 5g
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40x3mm |
FRP sześciokątna rurka żółtego koloru w polach budowlanych
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wielkość: | równy 30mm |
Wielkość siatki 38x38mm FRP Formowane kratki z żółtego koloru płaska powierzchnia z okładką po jednej stronie dla chodzenia
| Materiał: | włókno szklane wzmocnione żywicą |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Rozmiar panelu: | 1220x2440 mm |
50x30x3mm Gładki kanał FRP w kształcie U owinięty poliestrowym zasłoną odporną na zużycie
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | jasnozielony |
| Wymiar: | 50x30x3mm |
40x22x5mm FRP U Channel z gładką powierzchnią odporną na zużycie jakość, jasnoludny kolor
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasny zółty |
| Wymiar: | 40x22x5mm |
Profil pultracyjny FRP pod kątem L
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Multicolor Anti Aging Extrusion Profile budowlane FRP U Channel
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

