Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
40x22x5mm Owijanie kanałów FRP U w kształcie litery C z gładkim poliestrowym welonem Niezniszczalny
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 40x22x5mm |
Pręty zbrojeniowe FRP o wysokich właściwościach z formułą żywicy
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wymiar: | Długość 1800 mm |
Pręt FRP o średnicy 16,5 mm z metalową końcówką po jednej stronie jako słupek znacznikowy, oszczep itp.
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Dimension: | 1600mm length |
Średnica 8,5 mm FRP żółta pręta do odblaskowych znaczników
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wielkość: | Średnica 8,5 mm |
Świeżo szary kolor FRP U Channel 70x30x5mm jako tacy kablowy w przemyśle elektrycznym
| Materiał: | FRP |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wielkość: | 70x30x5mm |
FRP Pultrusion Round Tube 76x8mm Długość 2400mm Powierzchnia z plecionym matem
| Materiał: | FRP |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiar: | 76x8x2400mm |
FRP Pultrusion Round Tube 76x8mmx2400mm Z Winklingem Matem Wąskim Jako Post Ogrodu
| Materiał: | FRP |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiar: | 76x8x2400mm |
Nieregularny kształt profilu pultrusowego FRP wykonany na zamówienie i rysunek
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiar: | jako zamówienie |
Pultrusion FRP Round Tube Diameter 80mm Z Biaxial Combo Mat Wrap Surface Na zewnątrz
| Materiał: | FRP |
|---|---|
| Kolor: | Oryginalne |
| Wymiar: | 80x8 |
Nieregularny kształt profilu pultrusowego FRP z nienasyconą żywicą poliestrową
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Wymiar: | jako zamówienie |

