Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
2m szara GRP FRP Pultrudowana rura prostokątna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |
Izolacja elektryczna o wysokiej wytrzymałości FRP Square Tube 2,5 3 cale
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Niebieskie 3m 4m gładkie zewnętrzne panele FRP Lekkie do oczyszczania ścieków
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wymiar: | 3m,6m |
Kąt Y Kształt FRP Pultrudowane profile Zachowanie chemiczne
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Wklęsłe wypukłe profile pultrudowane FRP Szare sekcje od 5 cm do 30 cm
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 5 cm do 30 cm lub dostosowane |
Lekka rura kwadratowa FRP z pultruzji 3 cale o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Wymiar: | 50x50x4mm |
Żółta Pultrudowana rura kwadratowa 4x4 FRP ISO 9000 Odporność na korozję
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Specjalnie zaprojektowane profile pultrudowane FRP Izolacja elektryczna w jasnym kolorze
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Anty UV 76mm Wzmocniona kwadratowa rura FRP o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | brązowy, czarny, czerwony, itp. |
| Wymiar: | 76mm,80mm |
Zielony FRP płaskie pręty włókna szklane wzmocnione arkusze z tworzyw sztucznych izolacji żywicy i tkanki poliestrowej powierzchni
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

