Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Ognioodporna 10 stóp 12 stóp Lekka drabina schodowa FRP Anti Aging
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Ognioodporny 2-calowy plastikowy kanał FRP U o grubości 4,5 mm ODM o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Brązowa 37mm sportowa okrągła rura FRP z niemetalicznego włókna szklanego
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Black,Brown,White,Red,etc. |
| Dimension: | Ordered by customer |
Industrial Brown Fibre FRP Round Tube Błyszcząca obróbka 16 mm do 37 mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Rury poliestrowe FRP wzmocnione włóknem szklanym metodą pultruzji w zastosowaniach strukturalnych
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | 50x42x3000mm |
Włókno FRP w kształcie kształtu V. Izolacja cieplna i izolacja elektryczna 30 mm z obu stron
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
Wyroby z FRP o nieregularnym profilu kątowym izolacja cieplna i izolacja elektryczna
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | 40mm-200mm, itp. |
Rozmiar oczek 38x38mm kraty formowanej z FRP, kolor czerwony, powierzchnia antypoślizgowa z posypką na powierzchni do myjni samochodowych i miejsc pracy
| Materiał: | włókno szklane wzmocnione żywicą |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Rozmiar panelu: | 1007x4047 mm |
Wielokolorowa antykorozyjna drabina z włókna szklanego o długości 8 stóp FRP Dwustopniowa drabina do budowy
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Platforma z włókna szklanego OEM mocno FRP do zbiornika magazynowego ISO 9000
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | srebrny, żółty, biały |
| Wymiar: | wielkości lub OEM |

