Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Prężnica 25mm FRP Rod Dodawanie UV-odporny środek jako ogrodzenie post dla zewnętrznej energii elektrycznej i przemysłu chemicznego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wielkość: | Średnica 25mm |
Przemysł chemiczny FRP płytka do oczyszczania ścieków o lekkiej masie i charakterze odpornym na starzenie dostosowane przez klienta
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Gęstość ściany 2,5 mm Pultrusion FRP Round Tube Light Grey As Facility Of Infrastructures
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Wymiar: | 30x25mm |
Niestandardowy kanał FRP z odpornością na każdą pogodę i wyjątkową trwałością, elementy drabiny
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | Zindywidualizowane |
Zielone pultrudowane sekcje FRP I Beam
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Wymiar: | 15x25x5mm |
Izolacja elektryczna o wysokiej wytrzymałości FRP U Belka kanałowa o długości 1000 mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Lekka belka kanałowa FRP U z powłoką ognioodporną
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Jasny kolor Industria Fibreglass Channel Beam Wzmocniony 6mm plastikowy kanał U
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
100mm Trwałość Zielona wiązka U z włókna szklanego owinięta poliestrowym welonem
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | 20-100 mm |
5mm Gruba formowana belka z włókna szklanego C Lekka 40mm 60mm 112mm
| Non-metallic Material: | FRP profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |

