Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Pręt FRP o średnicy 16,5 mm Końcówka ścięta pod kątem 30 stopni z jednej strony Do części sportowych
| Material: | Fibergalss reinforced profile by pultrusion |
|---|---|
| Color: | Red |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |
Wytrzymałość na rozciąganie 10,5 MPa Niebieskie pręty FRP 1600 mm Okrągły pręt z włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |
36x30 Pultrusion FRP Okrągła Rura Przeciwzużyciowa
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | srebrny, według klienta |
| Wymiar: | 36x30mm ,Zamówione przez klienta |
Pręty przeciwzużyciowe 24 mm powlekane tworzywem sztucznym FRP Zginany pręt z pultrudowanego włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Białe pręty przeciwstarzeniowe FRP Pultrusion 1-calowy pręt z włókna szklanego OEM
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Wymiar: | Dostosowane |
Lekkie, grube, nieregularne, pultrudowane profile FRP
| Materiał: | Profili FRP z pultrurami |
|---|---|
| Kolor: | Jasny kolor |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Proces pultruzji Pręty FRP Wzmocnione o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 8 mm 25 mm
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
10x4mm Odporność na zużycie cienkościenne rurki z włókna szklanego Odporność na warunki atmosferyczne
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Wymiar: | 10x4mm |
6mm 10mm 16mm Solidne pręty z włókna szklanego Odporność na warunki atmosferyczne powlekana tworzywem sztucznym
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Wysoka wytrzymałość 5m Elastyczne pręty z włókna szklanego Poliester odporny na alkalia
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |

