Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Średnica 8,5 mm czerwona prętka FRP do odblaskowego stopu oznaczającego stosowanego w infrastrukturze transportowej i sportowej
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Wymiar: | Długość 1200 mm |
Prężnica 8,5 mm żółta prętka FRP do odblaskowego stopu oznaczającego stosowanego w infrastrukturze transportowej i sportowej
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Wymiar: | Długość 1300mm |
Średnica 38 mm okrągła prętka FRP koloru brązowego wykonana ze szkła E i żywicy Iso do izolacji elektrycznej
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | brązowy |
| Wymiar: | Średnica 38mm |
Prężnica 89x82mm Grubość ściany 3,5mm Pultrusion FRP Round Tube Red As Facility Of Infrastructures
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Wymiar: | 89x82mm |
Lekkie i trwałe okrągłe rurki FRP dla elektroniki elektrycznej
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Wygląd: | wzór drewniany |
| Wymiar: | 24x20mm, zamówione przez klienta |
Profile Vault FRP Proces wytłaczania paneli z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Nieregularny panel z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym FRP Blade Wind Electricity
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Narzędzie do rękojeści z włókna szklanego FRP Okrągła rurka Gładka powierzchnia Wielokolorowa 1,5 m
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Wzmocniony FRP, Pultrudowany, dekoracyjny profil T do drzwi ISO 9000
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Długość 1600 mm Czerwone pręty FRP Pionowy słup z litego pręta z włókna szklanego
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czerwony |
| Wymiar: | Długość 1600 mm |

