Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ fire resistant frp i beam ] mecz 161 produkty.
Włókno szklane wzmocnione płaskie plastikowe przez proces pultracji Lekka waga Wysoka wytrzymałość na rozciąganie Odporność na zużycie przez warunki pogodowe
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Okrągła rura z włókna szklanego o grubości 12 mm, odporna na korozję
| niemetalowe: | okrągła rura z włókna szklanego |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty, konfigurowalny |
| Wymiar: | 24x19, 26x21,34x28, konfigurowalny |
Żaroodporne profile prostokątne FRP wykonane z welonu poliestrowego i żywic nienasyconych zapewniające izolację elektryczną i trwałość
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Kolor szary, możliwość wykonania na zamówienie |
| Wymiar: | 55x25x3mm |
Prostokątna rura FRP wykonana metodą pultruzji, malowana powierzchniowo odpowiednią farbą, aby spełnić bardzo wysokie wymagania dotyczące gładkości powierzchni i estetyki
| Tworzywo: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Kolor żółty, możliwość wykonania na zamówienie |
| Wymiar: | 55x25x3mm |
Okrągła rura z tworzywa sztucznego wzmocniona włóknem szklanym 16 mm 30 mm
| non-metallic: | fiberglass reinforced plastic profile by pultrusion process |
|---|---|
| Color: | Ordered by customer |
| Dimension: | Ordered by customer |
Oranżowa siatka siatki rozmiar 40x40 wysokość 50mm Panel rozmiar 1007x4040mm Węgielna powierzchnia dla chodnika lub korytarza rośliny wodnej
| Materiał: | włókno szklane wzmocnione żywicą |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rozmiar panelu: | 1007x4047 mm |
Nieprawidłowa prostokątna rurka z poliestrową zasłoną owijającą powierzchnię
| Materiał niemetaliczny: | Profil FRP metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zielona |
| Wymiar: | jako zamówienie |
Chodnik formowane z włókna szklanego GRP Panele kratowe 1 × 3 Mesh Anti Slid
| niemetalowe: | profil z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym w procesie pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Zamówione przez klienta |
| Wymiar: | Zamówione przez klienta |
Cienkościenna prostokątna rura z włókna szklanego epoksydowego 25x3,2 mm przeciwzużyciowa
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | Jasny żółty |
| Wymiar: | 1200 mm |
Wysokiej wytrzymałości na rozciąganie prostokątna kwadratowa rura z wzmocnionymi grzbietami do trudnych warunków
| Materiał: | Profil wzmocniony włóknem szklanym metodą pultruzji |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| Wymiar: | 52x32x5 mm |

