Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ epoxy fiberglass woven roving ] mecz 153 produkty.
0 Deg 400g Jednokierunkowa mata Combo Warp z włókna szklanego, zwykła tkana
| Produkt niemetaliczny: | Włókno szklane |
|---|---|
| kolor: | biały |
| Rodzaj przędzy: | Szkło E |
1m 1,5m 2m C Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego z włókna szklanego Twill Twill
| Materiał: | C mata z ciętych włókien szklanych i welon poliestrowy, rowing 0º lub 90º |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Tekstura: | Kombinacja 0°C i 90° |
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego 90 stopni RTM, zwykła tkana
| Materiał: | Mata z ciętych włókien szklanych E i welon poliestrowy, rowing 0º lub 90º |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Tekstura: | 90 stopni |
Zwykły tkany RTM 1708 Dwuosiowa tkanina z włókna szklanego ELTM450 do ręcznego układania
| Materiał: | Mata z włókna szklanego E i welon poliestrowy, rowing 0º lub 90º |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Tekstura: | Kombinacja 0°C i 90° |
Poliestrowa filcowa jednokierunkowa tkanina z włókna szklanego ELM 900 288g / M2 do łopat wiatrowych
| Produkt niemetaliczny: | Jednokierunkowa tkanina z włókna szklanego na łopaty wiatrowe |
|---|---|
| Rodzaj splotu: | Gładka tkanina |
| Gęstość wątku: | 288g/m2 |
L50m W2,6m Dwukierunkowa tkanina dwuosiowa z włókna szklanego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Mata z ciętych włókien szklanych E i welon poliestrowy, rowing 0º lub 90º |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Tekstura: | Kombinacja 0°C i 90° |
Filc poliestrowy Jednokierunkowa tkanina z włókna szklanego Orientacja 0° lub 90°
| Produkt niemetaliczny: | Włókno szklane |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj przędzy: | E szklany rowing z filcem poliestrowym |
UDT Włókno szklane jednokierunkowa tkanina jednokątna 550g/M2-600mm w białej barwie niemetalowej ze szkłem roving 1200 Tex do zbiornika magazynowego
| Produkt niemetaliczny: | szklany niedoprzęd 1200 tex |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj przędzy: | E szkło |
Dwuosiowa tkanina z włókna szklanego 0 stopni o szerokości 150 mm
| Materiał: | Mata z ciętych włókien szklanych E i welon poliestrowy, rowing 0º lub 90º |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Tekstura: | Kombinacja 0°C i 90° |
ELM 550gsm 800gsm Jednokierunkowa tkanina z włókna szklanego ETM 450 Jednokierunkowa tkanina z włókna szklanego
| Produkt niemetaliczny: | Włókno szklane |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj przędzy: | E szkło |

