Wszystkie produkty
-
Mata szyta z włókna szklanego
-
Mata Combo z włókna szklanego
-
Włókno szklane jednokierunkowe
-
Tkanina dwuosiowa z włókna szklanego
-
Tkanina wieloosiowa
-
Mata powierzchniowa z włókna szklanego
-
Włókno szklane
-
Rowing tkany z włókna szklanego
-
Welon poliestrowy
-
Tkanina z siatki poliestrowej
-
Folia poliestrowa
-
Profile Pultrudowane FRP
-
Rzęsy formowane z FRP
słowa kluczowe [ epoxy fiberglass woven roving ] mecz 153 produkty.
E Mata z dzianiny z włókna szklanego z siekanego włókna szklanego używana w arkuszu FRP
| Materiał: | Włókno szklane E |
|---|---|
| Szerokość: | 2150mm |
| Typ wędrujący: | Szklane posiekane nici |
FRP Ognioodporna mata szyta z włókna szklanego CMK 300 Szerokość 1600 mm
| Materiał: | włókno szklane C |
|---|---|
| Szerokość: | 1600 mm |
| Typ wędrujący: | szkło C |
+45/-45° Tkanina dwustronna z włókien szklanych do FRP z pociętymi niciami i optymalną wilgotnością żywicy
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Tekstura: | +45 °C i -45 °C |
Silna włókna szklane +45/-45° Tkanina biaksjalna do wzmocnienia Wet Out resyna z tkanką poliestrową
| Materiał: | Włókno szklane |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Tekstura: | +45 °C i -45 °C |
Taśma z włókna szklanego 1000 mm bez segregatora Emk300 Emk450 Emk 250
| Materiał: | Włókno szklane C i E |
|---|---|
| Szerokość: | 200-3200 mm |
| Typ wędrujący: | Szkło C lub szkło E |
Mata szyta z włókna szklanego EMK 250g/M2
| Materiał: | Włókno szklane E |
|---|---|
| Szerokość: | 3200mm |
| Typ wędrujący: | Szkło C lub szkło E |
Spoiwo proszkowe Mata z włókna szklanego C Formowalność włókna szklanego 200 mm do 3200 mm
| Materiał: | Włókno szklane C i E |
|---|---|
| Szerokość: | 200-3200 mm |
| Typ wędrujący: | Szkło C lub szkło E |
EMK 600 OEM ścieg z włókna szklanego z dzianiny w rolce od 8 do 40 cali
| Materiał: | Włókno szklane C i E |
|---|---|
| Szerokość: | 200-3200 mm |
| Typ wędrujący: | Szkło C lub szkło E |
CMK 380g / M2 Mata szyta z włókna szklanego Nienasycona żywica do zbiornika magazynowego
| Materiał: | Szkło C i włókno szklane E |
|---|---|
| Szerokość: | 200-3200mm |
| Typ wędrujący: | Szkło C lub szkło E |
Mata dziana z włókna szklanego C Szkło CMK 450
| Materiał: | szkło C |
|---|---|
| Szerokość: | 1800mm |
| Typ wędrujący: | C szkło 2400tex |

